info@mutolinsaat.com    |    +90 (212) 663 22 35


KURUMSAL


MÜTOL İnşaat, 1991 yılında kuruldu. Florya'da ve Yeşilyurt'ta butik inşaatlar ve büyük projelere sahip şirketimiz çağın gerektirdiği malzeme ve insan gücünü yanına alarak, sektöründe kalite ve güven sloganıyla müşteri memnuniyetini birinci hedef kabul etmiştir.

Kuruluşundan bugüne kadar geçen süreçte hep aynı sektörde faaliyet göstermeye özen gösteren firmamız, konut inşaatı yapımı, villa inşaatı yapımı, mevcut yapıların güçlendirilmesi, çevre düzenleme ve peyzaj tasarımları konularında faaliyet göstermeye devam etmektedir.

MİSYONUMUZ

Çağın gerekliliklerini yerine getirecek, çevreye ve doğaya duyarlı, deprem yönetmeliğine uygun ve bulunduğu bölgenin dokusuna yakışır insan odaklı yaşam alanları inşa etmek ve yaşam kalitesini arttırmak.
VİZYONUMUZ

Müşteri odaklı bir yaklaşımla Türkiye'de ve bölgemizde inşaat sektöründe lider firma olmak ve bu sektördeki yeni standartların belirleyicisi olmaktır.


KALİTE POLİTİKAMIZ


İşveren isteklerini dikkate almak, yönlendirmek ve bu isteklere olabildiğince uymak.

Projeleri belirtilen iş programına ve teknik şartnamelere uygun olarak zamanında bitirmek ve teslim etmek.

Çağın gerektirdiği modern yöntem, teknoloji, bilgi ve yönetim sistemlerini kullanarak, insan odaklı konutlar yapmak ve bu amaçla gerekli araştırma ve yatırımdan kaçınmamak.

Deprem yönetmeliğine uygun, ülke mimarisine, ilgili standartlara ve teknik şartnamelere uygun güvenli yaşam alanları yaratmak

Yapıları ile bulunduğu bölgede yaşam kalitesini yükseltmek.

Her projesinde malzeme, tasarım, işçilik ve hizmet kalitesini en yüksek seviyede tutmak.

İmar kanunundaki yasal düzenlemelere ve zorunlu standartlara uymak.

Gelecek kuşaklara doğal ve yaşanılası alanlar yaratmak.

Çözüm ortaklarını geliştirmek amacıyla yönlendirici olunurken kalite, iş sağlığı ve güvenliği ve çevre koruma kriterlerinden taviz vermeyecek şekilde kontrol ve takip sistemlerini kurmak ve uygulamak.

Atılan her adımda ve alınan tüm kararlarda saygı ve etik değerler göz önünde tutularak sorumluluk bilinci ile hareket etmek.


İŞ SAĞLIĞI ve GÜVENLİK


Yürürlükteki iş sağlığı ve güvenliği ve çevre ile ilgili kanun ve yönetmeliklerine uymak.

Bütün faaliyetlerde sürekli iyileşme ve gelişmeyi temel prensip olarak benimsemek.

İş Sağlığı Güvenliği ve Çevre yönetim sistemleri uygulanırken işverenler de dahil olmak üzere tüm tarafların beklentilerini dikkate almak.

Enerji ve doğal kaynakların tüketiminde israfı önlemek.

Kazalara sebebiyet verebilecek tehlikeli ortamların oluşmasını engellemek ve mevcut tehlikeli ortamları ortadan kaldırmak.

Acil durumlara hazırlıklı olmak.